Papildistas „Sportas daugeliui yra aktyvus gyvenimo būdas. Sportuodami mes būname su savimi, skiriame laiką savo norams, savo tikslams. Man sportas – tai meditacija“- Karolis Banaitis, PAPILDISTAS įkūrėjas.

Vadovaudamasis tokiu požiūriu sukūriau PAPILDISTĄ. Visada maksimaliai įsigilinu ir pasineriu į mane dominančias temas. Į sporto pasaulį atėjau prieš septynis metus, siekdamas numesti svorio, bet kuo daugiau gilinausi, tuo labiau krypau į profesionalų sportą. Išbandžiau jėgas kultūrizmo varžybose ir, nesakau, kad to nebandysiu vėl. Eidamas šiuo keliu „valgiau“ visą informaciją apie sportą, mitybą, papildus, atsistatymą, bei sveikatos gerinimą. Nejučia pradėjau šiomis žiniomis dalintis su aplinkiniais žmonėmis. Per keletą metų žinių poreikis tik augo. Įkūriau maisto papidų verslą, kad galėčiau padėti žmonėms išsirinkti geriausius ir kokybiškiausius papildus, galėčiau motyvuoti gyventi aktyviai. Papildistas SHOP importuoja ir siūlo klientams tik tuos papildus, kuriuos aš pats vartočiau ir drąsiai vartotų mano aplinkoje esantys sportininkai.

Tokių pačių ambicijų vedami mano komandoje atsirado ir kiti žmonės: Urtė, Laurynas, Andrijana ir Rimas. Tai yra komanda, kuri stovi už PAPILDISTO užnugario. Su šia komanda PAPILDISTAS gali duoti jums daugiau, o tuo pačiu ir pats augti.

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password