Atlikus užsakymą elektroninėje parduotuvėje užsakymus pristatome Jūsų pasirinktu būdu:

Pristatymas DPD kurjeriu nurodytu adresu

Nemokamas pristatymas, kai bendra užsakymo suma didesnė nei 40 €. Užsakymams iki  40 € pristatymo kaina 3.50 €

DPD Paštomatai

Nemokamas pristatymas, kai bendra užsakymo suma didesnė nei 40 €. Užsakymams iki  40 € pristatymo kaina 2 €   

Atsiėmimas Mūsų parduotuvėje

Prekes paruošime atsiimti mūsų fizinėje parduotuvėje Savanorių pr. 172-1B, Kaunas.

Nemokamas atsiėmimas ir atsiskaitymas, nėra jokių pristatymo mokesčių. Galima atsiskaityti grynaisiais arba banko kortele atsiimant prekes.

Darbo grafikas

Jeigu siunta labai skubi būtinai prieš tai susisiekite su mumis telefonu +370 6156 2111 arba rašykite FB žinutę, kad galėtume suderinti patį greičiausią siuntos pristatymo būdą.

Pristatymas DPD kurjeriu į Europos šalis⃰:

  

Kurjeris

Pristatymo kaina

Nemokamas pristatymas užsakymams nuo

Latvija, Estija, Lenkija, Belgija, Čekija, Liuksemburgas, Olandija, Slovakija, Vokietija, Suomija, Austrija, Vengrija, Prancūzija, Airija, Slovėnija, Danija, Švedija , Italija, Portugalija, Ispanija, Bulgarija, Graikija, Rumunija, Kroatija

€20,00

€200,00

Norvegija, Didžioji Britanija

Nesiunčiame

Kainos siuntiniams į Europos šalis yra orientacinės. Norėdami sužinoti konktretaus užsakymo siuntimo išlaidas į kitas šalis, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@papildistas.lt arba telefonu +370 615 62111 (Visa tai priklauso nuo šalies bei siuntos svorio).

INFORMAVIMAS APIE PRISTATYMĄ

Gavus apmokėjimą, prekės išsiunčiamos darbo dienomis iki 16 val. Siuntinys Jūsų nurodytu adresu įprastai pristatomas kitą darbo dieną, vėliausiai 2 darbo dienas nuo 8-17 val. Švenčių laikotarpiu per 2-4 darbo dienas.

Kai užsakymas bus išsiųstas, perduotas kurjeriui arba paruoštas atsiimti, elektroniniu paštu gausite atitinkamą pranešimą.

Kai siunta bus Jūsų pasirinktame paštomate ar kurjeris veš Jums pristatymui į namus, gausite SMS žinutę, kurioje bus informacija reikalinga siuntai atsiimti.

Jeigu gavote iš mūsų el. pranešimą, kad Jūsų siunta išsiųsta, tačiau daugiau kaip 5 d.d. negaunate nei SMS pranešimo apie siuntos pristatymą, nei pačios siuntos, parašykite mums žinutę FB arba el. paštu info@papildistas.lt su savo užsakymo nr. ir mes būtinai padėsime surasti Jūsų siuntą.

Svarbu žinoti, kad jei užsakymą pateikėte penktadienį, siuntą gausite tik pirmadienį arba antradienį, nes savaitgaliais pristatymo tarnybos nedirba, nors į siųntų terminalus kurjeriai siuntas kartais spėja atvežti ir šeštadienį. 

APMOKĖJIMAS UŽ PREKES

Apmokėjimą už prekes galėsite atlikti jums patogiu būdu:

Naudojantis elektronine bankininkyste:

1. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą būsite tiesiogiai nukreipti į Jūsų banko puslapį.

2. Elektroninės bankininkystės puslapyje prisijungsite įprastu būdu. Sistema automatiškai bus suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.

3. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į mūsų parduotuvę. Apie atliktą mokėjimą į elektroninį paštą gausite pranešimą.

4. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, mums šie duomenys neperduodami.

Bankai šioje nuorodoje https://demo.kevin.eu/donate/LT

Atlikdami bankinį pavedimą:

Atsiskaityti galite įprastu bankiniu pavedimu prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės arba artimiausiame banko skyriuje. Svarbu nurodyti šiuos duomenis:

Gavėjas: MB Tavo papildai
Gavėjo sąskaita: LT327044090100963086
Gavėjo bankas: AB SEB bankas

Paskirtyje nurodykite užsakymo numerį. Mokėkite tikslią užsakyme nurodytą sumą

Grynaisiais arba banko kortele:

Atsiskaityti už prekes grynaisiais arba banko kortele galite atsiimant prekes fizinėje parduotuvėje Kaune A.Sabaliausko g. 14 (Aleksotas).

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password