Jeigu El. parduotuvėje įsigyta prekė neatitinka Jūsų lūkesčių arba Jūs tiesiog apsigalvojote, Jūs turite teisę per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties ir netikusią prekę grąžinti arba ją pakeisti.

Grąžinant ar keičiant prekę, privalote laikytis šių sąlygų:

• Teise atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties ir grąžinti ar pakeisti kokybišką prekę galite pasinaudoti tik jei prekė nėra sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos prekinė išvaizda, ji nebuvo naudojama, nepažeista prekės pakuotė, jos apsauga, nebuvo nuimtos originalios etiketės.

• Teisė atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties negalioja  dovanų čekiams

• Teisė atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties negalioja juridiniams asmenims, t.y. asmenims, perkantiems prekes ne asmeniniam naudojimui.

• Grąžinama ar norima pakeisti prekė turi būti supakuota į tinkamą siuntos pakuotę, kuri apsaugotų prekę nuo sugadinimo jos transportavimo metu. Pardavėjas neprisiima atsakomybės už prekės sugadinimą grąžinimo metu.

• Grąžinamoje siuntoje prie prekės prašome būtinai įdėti užpildytą prekės grąžinimo formą, kurią gausite parašę mums el. paštu info@papildistas.lt

SVARBU:  

Gavę siuntinį, atidžiai jį apžiūrėkite. Jei pristačius Jūsų siuntą pastebėjote, kad ji sugadinta, trūksta prekių, pastebėjote kitų neatitikimų, prašome nedelsiant susisiekti su mumis Jums patogiu būdu:  

• parašykite mums privačią žinutę Facebook arba Instagram 

• susisisiekite el. paštu info@papildistas arba telefonu +370 615 62111  

Apie broką, prekių neatitikimą ar pažeistą siuntą prašome informuoti kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 3 dienas nuo prekių gavimo dienos.

Grąžinamų arba keičiamų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas išskyrus atvejus kai yra aptiktas gamintojo brokas.

Būtina pažymėti, kad LR “Mažmeninės prekybos taisyklių“ 15 ir 17 punktai numato negrąžinamų prekių sąrašą (pavyzdžiui, tinkamos kokybės maisto prekės, apatiniai drabužiai bei kojinės nekeičiami ir negrąžinami) Su minėtomis taisyklėmis galite susipažinti šioje nuorodoje: https://www.e-tar.lt/portal/legalAct.html?documentId=712337a0164711e4afafe56485a7e49a  

Kilus papildomų klausimų ar neaiškumų, susisiekite su mumis info@papildistas.lt

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password